VIRTUAL RACING

poczuj emocje
przejdź niżej i sprawdź szczegóły

Virtual Racing

poczuj emocje

O nas

Centrum rozrywki w Iławie

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o byciu zawodowym kierowcą wyścigowym, ale brakowało Ci funduszy lub odwagi, by spróbować tego w prawdziwym życiu, to simracing może być dla Ciebie idealną alternatywą.

Z pomocą zaawansowanej technologii, simracing pozwala doświadczyć dreszczyku emocji związanych z wyścigami i dużą prędkością. Możesz ścigać się na słynnych torach z całego świata, a nawet rywalizować z innymi graczami online. Kto wie, może zostaniesz odkryty jako utalentowany wirtualny kierowca i przeniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom. W świecie simracingu wszystko jest możliwe. 

Idealne miejsce dla osób lubiących

MOTOSPORT

Centrum

Virtual Racing

Ta fascynująca czasoprzestrzeń zaprasza Cię teraz na swoje wirtualne trasy pytając – Jakim autem chciał byś się przejechać? 

Nasze centrum Virtual Racing jest idealnym miejscem dla osób lubiących motosport. Łączymy zabawę z najnowocześniejszym sprzętem multimedialnym, który imituje rzeczywiste wyścigi, rajdy, szkolenia i wyzwania. Z łatwością możesz poruszać się po torach i ćwiczyć techniki jazdy bez narażania na ryzyko obrażeń czy uszkodzonego sprzętu. Simracing staje się skuteczną formom treningu motosportowego. Masz możliwość wystartowania w rajdach WRC, sprawdzenia swoich umiejętności zarówno na gładkim asfalcie jak i wyboistych odcinkach szutrowych. Na pokonanie czeka wiele odcinków specjalnych, zlokalizowanych w różnorodnych zakątkach świata m.in. w Hiszpanii, Australii, Argentynie, Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych, a także w Polsce.